Flavorful, tasty food and drink to enjoy in the company of friends and family.

Mulliri Plus

Mëngjesi është vakti më i rëndësishëm i ditës, kështu që ia vlen përpjekja për të ngrënë një të shëndetshëm! Ne jemi këtu për t'ju ofruar një mëngjes të mirë çdo ditë me një menu të recetave më të shijëshme dhe të shëndetshme.

Kuzhinierët tanë të talentuar sjellin vitet e eksperiencës në kuzhinë me një stil unik në përgatitjen e gatimeve. Ne krenohemi duke përdorur në kuzhinë përbërësit me cilësorë për sanduiç dhe sallata, ushqime të nxehta dhe të ftohta, supa dhe pasta të freskëta.

Shërbimi ynë -Take Away- me paketimet më cilësore ju ofron mundësine për të shijuar gatimet tona kudo njësoj. Gatime të ngrohta dhe të freskëta sikur të ishit në ambientet e Mulliri Plus!

Ne nuk jemi vetëm një tjetër coffee shop me një përzgjedhje të kafes më të mirë, Mulliri Plus gjithashtu ofron një gamë të pijeve alkoolike si birra dhe verëra cilësore.

E para coffee brand qe i mesoi shqiptaret te marrin nje coffee to-go dhe te pijne nje espresso te shpejte ne kembe dhe jo duke u ulur per ore te tera ne kafene.

Ela Noi

Ah sikur te kishte si Mulliri Vjeter ne cdo cep te qytetit. Cdo mengjes do te fillonte me se miri.

Vildan Haxhihyseni

🙂 <3 rrjeti me i mire i Tiranes me kafe e produkte shume cilesore, me njerez te mrekullueshem qe e kane ndertuar kete biznes po dhe ata qe punojne aty ashtu jane. Suksese!!!

Rosela Koci

Ambìent perfekt te Mulliri i vjeter te rruga Petrela,kafe dhe produkte cilesore,stafi shume miqesor me sherbim profesional dhe te mrekullueshem.Vend ideal per te kaluar qaste te kendshme.

Latif Gjoka

Love it. Every thing is nice. Coffee and good snacks. 100 lek for americano coffee.

Rayan Fayez

Very good coffee and cookies! I went there too late to find brioches left. It's a nice place, meant for quick breakes (standing tables)

Romina Ziu